Just Light Stropní LED svítidlo Tola, 26W, 1150 lm, černá, 40 x 40 cm
Číslo výrobku 6711675Popis výrobku
Číslo výrobku 6711675
Stropní LED svítidlo Tola od Just Light kombinuje jednoduchou eleganci s moderním designem. Dřevěný dekor v kombinaci s klasickou černou dodává každému pokoji útulnou atmosféru. Teplota chromatičnosti 3000 Kelvin poskytuje příjemné světlo a příjemnou atmosféru.
Flexibilní spínací systém umožňuje ovládat světelné zdroje jednotlivě nebo společně stisknutím tlačítka a poskytuje další možnosti přizpůsobení. Toto dekorativní stropní svítidlo harmonicky zapadne do různých stylů bydlení a ve vašem domově jistě upoutá pozornost.
JUST LIGHT. - stačí rozsvítit
Mladá značka, atraktivní design a mimořádně výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objevte širokou škálu působivých lamp v různých stylech pro váš domov. Dokonalé světlo pro každý vkus.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689000455
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Hnědé dřevo |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 150 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Druh stmívání: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,56 kg |
| Výška: | 7,2 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |





