Just Light. Stropní LED svítidlo Sparkle, 2700-5000 K, bílá, pr. 48 cm
Číslo výrobku 6338925Popis výrobku
Číslo výrobku 6338925
LED stropní svítidlo Just Light. Sparkle přesvědčí svým vzhledem hvězdné oblohy a vysokou funkčností. Svítidlo se dodává s napevno zabudovaným LED světelným zdrojem 18 W. LED panel vyzařuje světelný tok 1 750 lumenů. Kromě toho můžete měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní bílou (5 000 K). Tato regulace se provádí infračerveným dálkovým ovládáním, které je součástí dodávky. Díky použité LED technologii je svítidlo vysoce energeticky úsporné a vyznačuje se nepatrným zahříváním a dlouhou životností. Svítidlo má délku a šířku 48 cm a zavěšení 4 cm.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689971106
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Hliník |
| Materiál stínidla: | Železo |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá až neutrální bílá |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 100 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,58 kg |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 48,0 cm |
| Hloubka: | 48,0 cm |




























