Just Light. Stropní LED svítidlo Simon, 2x8 W, ocel, 11 x 80,5 x 80,5 cm
Číslo výrobku 6372619Popis výrobku
Číslo výrobku 6372619
Moderní, elegantní designové stropní svítidlo Simon krásně rozzáří váš obytný prostor. Stropní svítidlo je vyrobené z oceli a je dodáváno včetně dvou pevně zabudovaných LED žárovek s příkonem 8 W. Každý světelný zdroj vyzařuje světelný tok cca 800 lumenů a díky teplotě chromatičnosti 3 000 K má světlo příjemnou teple bílou barvu. Horní rameno svítidla je pohyblivé, proto je zcela na vás, jak bude svítidlo vypadat a kam budou světelné zdroje natočeny. Rozměry: 11 x 80,5 x 80,5 cm.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689928735
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED žárovky |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Ocel |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 300 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 423 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 80,5 cm |
| Hloubka: | 80,5 cm |














