Just Light. Stropní LED svítidlo Johanna s 5 sv. zdroji, 55 x 66 cm
Číslo výrobku 6372940Popis výrobku
Číslo výrobku 6372940
Futuristické stropní LED svítidlo Johanna krásně rozzáří váš obytný prostor. Je vybaveno 5 různě velkými světelnými kruhy s pevně zabudovanými LED žárovkami s celkovým světelným tokem 2 650 lm. Rozměry (D x Š): 66 x 55 x 8,5 cm.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689950552
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Šedá |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 5 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 650 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,64 kg |
| Výška: | 8,1 cm |
| Šířka: | 63,0 cm |
| Hloubka: | 56,7 cm |












