Just Light. Stropní LED svítidlo Iven, 2x20W, 2700-5000K, ocel, 110 x 25 cm
Číslo výrobku 6373096Popis výrobku
Číslo výrobku 6373096
Moderní, ploché stropní svítidlo Iven je vyrobené z oceli a je vybaveno dvěma pevně zabudovanými LED žárovkami s příkonem 20 Každý světelný zdroj vydává světelný tok cca 2200 lumenů a teplotu chromatičnosti světla lze nastavit od 2 700 K (teplá bílá) do 5 000 K (neutrální bílá). Svítidlo se ovládá infračerveným dálkovým ovládáním, které je součástí dodávky. Celkový měrný světelný tok svítidla činí 1920 lumenů. Pomocí dálkového ovládání lze plynule regulovat i intenzitu osvětlení. Stropní svítidlo je vybaveno paměťovou funkcí, takže poslední nastavení svítidla zůstane uloženo i po vypnutí svítidla a při opětovném zapnutí se svítidlo právě v tomto režimu rozsvítí. Rozměry: 110 x 25 x 7 cm.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689953577
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Hliník |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá až neutrální bílá |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 400 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 970 g |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šířka: | 110,0 cm |
| Hloubka: | 25,0 cm |































