JUST LIGHT. LED stropní svítidlo MINELLI 40W 2300lm 3000K pr. 50 x 7 cm
Číslo výrobku 6711733Popis výrobku
Číslo výrobku 6711733
LED stropní svítidlo JUST LIGHT. MINELLI
Stropní svítidlo JUST LIGHT. MINELLI není pouze obyčejným zdrojem světla! Je to černobílé umělecké dílo, které zaručeně vynikne pod Vaším stropem. Harmonická souhra barev dodá Vašim pokojům nadčasovou eleganci a stane se středobodem ve Vašem obývacím pokoji.
JUST LIGHT. MINELLI disponuje LED světelným panelem s výkonem 35 W, světelným tokem 4600 lumenů a teplotou chromatičnosti 3000 K v příjemné teplé bílé barvě. Celkový výkon svítidla je 40 W a efektivní světelný tok 2300 lm. LED disponuje dlouhou životností až 25 000 hodin (počet spínacích cyklů ON/OFF 15 000x).
A aby toho nebylo málo - díky třístupňové funkci stmívání s technologií Switchmo si můžete nastavit intenzitu světla přesně dle svých potřeb. Ať už potřebujete jasné pracovní světlo, útulné osvětlení pro relaxační chvilky nebo tlumené světlo pro romantickou atmosféru. Pouhým přepnutím vypínače si jednoduše vyberete ze 3 úrovní.
Teplá bílá barva světla ideální pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou světla bychom mohli přirovnat ke světlu hořící svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například ložnic, dětských pokojů či obývacích pokojů.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Svítidla se stupněm krytí IP20 jsou taková elektrická zařízení, která dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolná proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689002077
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 300 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | stmívání vypínačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,83 kg |
| Výška: | 6,8 cm |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 50,0 cm |















