GLOBO LED svítidlo LASSE bílá 18W 1900lm 3000/4000/6500K 217 x 217 x 17 mm
Číslo výrobku 6622856Popis výrobku
Číslo výrobku 6622856
GLOBO LASSE
Série svítidel GLOBO LASSE disponuje moderním a univerzálně použitelným designem. Se svým stupněm krytí IP20 jsou tato svítidla určená do interiéru. Tato svítidla disponují krokovým nastavením teploty chromatičnosti 3000/4000/6500 K (od teplé bílé až po studenou bílou barvu) pomocí vypínače, který je součástí balení.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Stupeň krytí IP20 označuje takové elektrické zařízení, které dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, je odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a není chráněno proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371433902
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 500 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | S vypínačem |
| Max. výkon světelného zdroje: | 18 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 350 g |
| Výška: | 1,7 cm |
| Šířka: | 21,7 cm |
| Hloubka: | 21,7 cm |

























