GLOBO LED stropní svítidlo MARIAN 60 W, 3500 lm, 2700-6500 K, 895 x 507 x 135 mm
Číslo výrobku 6625370Popis výrobku
Číslo výrobku 6625370
GLOBO MARIAN
Série svítidel GLOBO MARIAN vynikne svým vysoce moderním vzhledem a nesčetným množstvím funkcí. Se stupněm krytí IP20 jsou tato svítidla určena do interiéru. Svítidla MARIAN se skládají ze 2 LED panelů, které disponují možností RGB změny barvy světla a 2 LED bodovek s plynulou změnou teploty chromatičnosti 2700-6500 K (od teplé bílé až po studenou bílou barvu světla). Navíc jsou stmívatelná, mají funkci nočního světla a paměťovou funkci, to vše ovladatelné pomocí přiloženého dálkového ovladače.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Stupeň krytí IP20 označuje takové elektrické zařízení, které dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, je odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a není chráněno proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371423828
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Akryl |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo + RGB |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 579 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,52 kg |
| Výška: | 13,5 cm |
| Šířka: | 50,7 cm |
| Hloubka: | 89,5 cm |











































