Briloner LED svítidlo s efektem hv. nebe 80W, 6500lm, 3000-6000K pr. 76 x 12,5cm
Číslo výrobku 1150242Popis výrobku
Číslo výrobku 1150242
Toto svítidlo Briloner s efektem hvězdného nebe je díky svému jednoduchému designu vhodné pro širokou škálu aplikací. Toto svítidlo má nastavitelnou teplotu chromatičnosti 3000-6000 K, od teplé bílé až po studenou bílou, je stmívatelné, disponuje funkcí nočního světla, efektem hvězdného nebe a časovačem. Svítidlo je ovladatelné pomocí přiloženého dálkového ovladače.
Teplá bílá barva světla pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou světla bychom mohli přirovnat ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například ložnic, dětských pokojů či obývacích pokojů.
Neutrální bílá barva světla pro běžné aktivity
Neutrální bílá barva světla bývá označována také jako denní bílá, protože se podobá dennímu světlu po velkou část dne v našich klimatických podmínkách. Je to "zlatá střední cesta". Tuto barvu světla můžete použít i na místech, kde chcete pracovat, ale i tam, kde chcete odpočívat. Vhodná je k osvětlení kuchyně, koupelny, pracovny nebo i do dětského pokoje. Neutrální bílá barva světla se využívá i při osvětlení terasy, obchodů, kanceláře nebo lékařských ordinací.
Studená bílá barva světla pro práci
Studená bílá barva světla se hodí na místa, kde se vyžaduje zvýšená pozornost a koncentrace. Doporučujeme ji proto k osvětlení kuchyňských linek, pracovních desek, kanceláří, dílen nebo do garáží. V průmyslu, kde se tato barva světla vyskytuje nejčastěji, se využívá k osvětlení skladů, výrobních hal, čerpacích stanic nebo i parkovišť.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Stupeň krytí IP20 označuje takové elektrické zařízení, které dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, je odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a není chráněno proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707320777,4017807337686,9007371361113
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 6 300 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | S efektem hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 72 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,76 kg |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 76,0 cm |
| Hloubka: | 76,0 cm |















