Briloner LED stropní koupelnové svítidlo KALMUS 220 x 58 mm
Číslo výrobku 5799291Popis výrobku
Číslo výrobku 5799291
LED stropní svítidlo KALMUS od společnosti Briloner je jednoduché a moderní stropní svítidlo. Zabudovaná LED (10 W) se svítivostí 900 lm a neutrální bílou barvou světla 4000 K. S průměrnou životností až 25 000 hodin. Ideální pro každou koupelnu s třídou ochrany IP 44 je odolná proti stříkající vodě. Rozměr 220 x 58 mm.
Tento výrobek obsahuje energetický zdroj s třídou energetické účinnosti F.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707386247
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Koule |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 900 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 230 g |
| Výška: | 5,8 cm |
| Šířka: | 22,0 cm |
| Hloubka: | 22,0 cm |







