Brilliant Stropní LED svítidlo Livius, 24W, 3000K, 2400lm, pr. 33 cm
Číslo výrobku 6711626Popis výrobku
Číslo výrobku 6711626
Nástěnné a stropní svítidlo Livius nabízí jednoduchý, nenápadný vzhled, díky kterému je ideální do kuchyní, předsíní a pracoven, ale lze je použít i v obývacích a spacích prostorách. Lze jej flexibilně namontovat na stěnu nebo strop.
Toto svítidlo je vybaveno moderní LED technologií a vyznačuje se energetickou účinností a dlouhou životností. Vyzařuje příjemné teplé bílé světlo s teplotou chromatičnosti 3000 Kelvin, které vytváří útulnou atmosféru. Potřebný instalační materiál je součástí dodávky.
Technické parametry:
- Informace o osvětlení: Integrovaná LED
- Světelný tok: 2400 lm
- Barva světla: 3000 K
- Příkon: 24 W
- Materiál: kov/plast
- Barva: nikl/hliník/bílá
- Třída ochrany: 1
- Stupeň krytí: IP20
Údaje výrobce
BRE-Light GmbH
Brilliantstrasse 1
27442 Gnarrenburg
obi@brilliant-ag.com
4004353426476
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED žárovky |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Hliník |
| Barva: | Bílá-nikl |
| Materiál těla: | Plast/Kov |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 400 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | LED destička |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 24 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 537 g |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 33,0 cm |
| Hloubka: | 33,0 cm |





















