Einhell Sloupová vrtačka TC-BD 500
Číslo výrobku 6212096Popis výrobku
Číslo výrobku 6212096
Einhell sloupová vrtačka TC-BD 500 je výkonným a zároveň kompaktním přístrojem s výkonem 500 W a optimálním doplňkem každé domácí dílny. Přesně vyvrtané otvory do dřeva nebo kovu nejsou pro TC-BD 500 žádný problém. Díky 9stupňovému nastavení otáček lze výkon 300-2 410 ot./min přizpůsobit opracovávanému materiálu.
Stůl vrtačky je plynule výškově nastavitelný a otočný do 90° a lze jej naklonit až o 45°. Robustní podstavec z nerezové oceli přitom zajišťuje potřebnou stabilitu.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825649925
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 350 W |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | B16 |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 14,0 kg |
| Výška: | 49,5 cm |
| Šířka: | 42,0 cm |
| Hloubka: | 26,0 cm |







