Scheppach Stolní kotoučová pila HS105
Číslo výrobku 5297296Popis výrobku
Číslo výrobku 5297296
Scheppach stolní kotoučová pila HS105 je vybavena univerzálním příslušenstvím ideálně vhodným pro lepší kutilskou dílnu a také pro profesionální použití. Stolní kotoučová pila je univerzální stroj pro stavbu domu, přestavby, výstavbu nebo renovace. Dále je vybavena výkonným motorem 2000W, úhlovým dorazem pro různé šikmé řezy a vysouvacím rozšířením stolu pro velkou stabilitu i u velkých obrobků.
Údaje výrobce
Scheppach GmbH
Günzburger Str. 69
89335 Ichenhausen
service@scheppach.com
4046664245391,4046664034988
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 2 000 W |
| Volnoběžné otáčky: | 4 800 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 255 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 80 mm |
| Hloubka řezu při 45°: | 55 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 920 x 640 |
| Šikmý řez: | Ano |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Přípojka pro vysavače: | Ano |
| Integrované odsávání prachu: | Ne |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 29,0 kg |
| Výška: | 72,0 cm |
| Šířka: | 68,0 cm |
| Hloubka: | 113,0 cm |















