Einhell Stolní kotoučová pila TC-TS 8
Číslo výrobku 6865778Popis výrobku
Číslo výrobku 6865778
Stolní kotoučová pila Einhell TC-TS 8 představuje kompaktní nástroj pro přenosné použití mezi domácí dílnou a pracovištěm. Pila je díky svému výkonu 1200 W a výšce řezu 45 mm vhodná pro práci se dřevem, dřevovláknitými deskami a mnoha dalšími materiály. Robustní trubková rámová konstrukce a ocelový pracovní stůl dodávají robustní pile vysokou stabilitu.
Čepel lze naklonit až o 45°, což v kombinaci s úhlovým dorazem (+/- 45°) umožňuje přesné pokosové řezy. Pro maximální bezpečnost při řezání lze nastavit i vertikální polohu pilového kotouče. Stolní pila je vybavena podélným dorazem se svorkami na obou stranách. Pro udržení čistoty pracovního prostoru je v krytu integrován port pro odsávání třísek. Pouzdro obsahuje držáky pro podélné pravítko a úhlový doraz a také posuvnou tyč, takže pilu lze bezpečně přepravovat. Přiložený pilový kotouč s karbidovým hrotem poskytuje silný a čistý řezný výkon.
Technické parametry:
- Motor: 220-240V ~ 50Hz
- Výkon P: S1 900 W / S6 40% 1 200 W
- Volnoběžné otáčky n0: 4 800 min-1
- Pilový kotouč z tvrdokovu: pr. 210 x pr. 30 x 2,6 mm
- Max. šířka zubů: 2,8 mm
- Počet zubů: 24- Rozměry stolu: 525 x 440 mm
- Výška řezu max.: 45 mm / 90°, 27 mm / 45°
- Výškové nastavení: plynule 0-45 mm
- Pilový kotouč výkyvný: plynule 0°-45°
- Přípojka odsávání: pr. 36 mm
- Hmotnost: cca 11,3 kg
- Třída ochrany: II
Obsah balení:
- Stolní kotoučová pila
- Ochrana pilového kotouče
- Posuvná tyč
- Paralelní doraz
- Příčný doraz
- Klíč s očkem 19/8 mm
- Klíč s očkem 10/8 mm
- Montážní materiál
- Originální návod k použití
- Bezpečnostní pokyny
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825675566
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 200 W |
| Volnoběžné otáčky: | 4 800 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 210 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 525 x 440 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 11,7 kg |
| Výška: | 37,5 cm |
| Šířka: | 44,0 cm |
| Hloubka: | 52,5 cm |


















