Einhell Stolní kotoučová pila TC-TS 315 U
Číslo výrobku 5816855Popis výrobku
Číslo výrobku 5816855
Solidní Einhell stolní kotoučová pila TC-TS 315 U se vyznačuje rychlostí a přesností. Výkon 2 000 W umožňuje přesné řezy do masivu, překližky, plastových panelů i nejrůznějších desek. Kompaktní pila je ideální do domácí dílny a na soukromé stavby, sanace a renovace, při zkracování a ořezávání trámů a prken, na seřezávání překližkových obkladů a panelů, na vnitřní výstavbu a náročné práce jako je například příprava dřeva na vytápění.
Prodloužení stolu umožňuje snadnou manipulaci s dlouhými obrobky, například při výrobě nábytku a konstrukcí. Průhledná ochrana pilového kotouče umožňuje přímý výhled na řezání pro bezpečnou práci a přesné výsledky.
Bezpečnost při používání umožňuje výškově nastavitelný pilový kotouč a přiložená tyč a blok na posouvání obrobku. Pilový kotouč lze nastavit na šikmé řezy 45°, úhlový doraz a dlouhá vodicí lišta jsou koncipovány pro zkosení -60°až +60°. Paralelní doraz je extrémně stabilní a dlouhý pro přesné řezání okrajů. Vypínač proti přetížení chrání motor před poškozením při přetížení. Stolní kotoučová pila je díky rukojetím a podstavci s kolečky flexibilní pro mobilní použití.
Součástí dodávky je nástroj pro výměnu pilového kotouče. Akumulátor a nabíječku lze zakoupit zvlášť a nejsou součástí dodávky.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825640083
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 2 000 W |
| Volnoběžné otáčky: | 2 950 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 315 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Hloubka řezu při 45°: | 55 mm |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Přípojka pro vysavače: | Ne |
| Integrované odsávání prachu: | Ne |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 53,3 kg |
| Výška: | 104,7 cm |
| Šířka: | 66,8 cm |
| Hloubka: | 163,6 cm |













