Einhell Stolní kotoučová pila TC-TS 2025/3 Eco
Číslo výrobku 6799134Popis výrobku
Číslo výrobku 6799134
Stolní kotoučová pila Einhell TC-TS 2025/3 eco představuje výkonný nástroj, který umožňuje ambiciózním kutilům pracovat s masivním dřevem, dřevovláknitými deskami a podobnými materiály. Je vybavena přesným kotoučem se zuby z tvrdokovu. Díky kombinaci klik 2v1 připevněné k pouzdru lze snadno a individuálně nastavit výšku i úhel pilového kotouče pro každý řez pouze jednou rukou. Vylepšené podélné pravítko umožňuje snadné podélné řezy a úhlový doraz nebo sklopný pilový kotouč usnadňují pokosové řezy.
Odsávání prachu na pouzdru a na krytu pilového kotouče zajišťuje čistší pracoviště. Pro rychlé odstranění prachu lze k sací přípojce na zadní straně stolní kotoučové pily připojit vysavač na mokré/suché vysávání.
Držák příslušenství zajišťuje bezpečnou přepravu a čisté skladování - posuvný vozík a nástroj pro výměnu pilového kotouče jsou dobře skladné. Na zařízení je také integrován navíječ kabelu, který zabraňuje chaosu v kabelech.
Technické parametry
- Motor na střídavý proud: 220-240V ~ 50Hz
- Výkon P: S1 1800 W, S6 25% 2 000 W
- Volnoběžné otáčky n0: 5000 min-1
- Pilový kotouč z tvrdokovu: pr. 250 x pr. 30 x 2,8 mm
- Počet zubů: 24
- Velikost stolu: 583 x 563 mm
- Výška řezu max: 85 mm / 90°, 65 mm / 45°
- Výškové nastavení: plynule 0-85 mm
- Pilový kotouč výkyvný: plynule 0°-45°
- Úhel příčného dorazu: plynule -60° až +60°
- Přípojka odsávání: pr. 36 mm
- Třída ochrany: II
- Tloušťka roztahovacího klínu: 2,0 mm
Součást balení:
- Ochrana pilového kotouče
- Posuvná tyč
- Roztahovací klín
- Paralelní doraz, kompletní
- Odsávací hadice
- Gumová botka (4x)
- Příčný doraz
- Noha (4x)
- Příčná vzpěra (2x)
- Podélná vzpěra (2x)
- Přídavná noha (2x)
- Klíč SW 10/13 mm
- Klíč SW 10/21 mm
- Šroub se šestihrannou hlavou M6 (20x)
- Matice M6 (20x)
- Šroub s vnitřním šestihranem M5
- Matice M5 (2x)
- Originální návod k použití
- Bezpečnostní pokyny
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825646481
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 2 000 W |
| Volnoběžné otáčky: | 5 000 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 250 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Hloubka řezu při 45°: | 65 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 563 x 583 |
| Šikmý řez: | Ano |
| Přípojka pro vysavače: | Ne |
| Integrované odsávání prachu: | Ano |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 20,6 kg |
| Výška: | 106,0 cm |
| Šířka: | 75,5 cm |
| Hloubka: | 87,5 cm |











