CMI Stolní kotoučová pila C - TKS - 1600
Číslo výrobku 4780052Popis výrobku
Číslo výrobku 4780052
CMI stolní kotoučová pila WC - TKS - 1600 s podstavcem je s 1600 W velice výkonná a má možnost variabilního nastavení. Pila je robustně zpracovaná a je vyrobena z ocelového plechu s práškovou povrchovou úpravou. Pomocí přiložených dílů lze stůl rozšířit.
Součást dodávky:
- Pilový kotouč z tvrdokovu
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124503348
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 600 W |
| Volnoběžné otáčky: | 4 800 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 254 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 73 mm |
| Hloubka řezu při 45°: | 60 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 638 x 418 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 28,0 kg |
| Výška: | 89,5 cm |
| Šířka: | 66,0 cm |
| Hloubka: | 42,0 cm |











