CMI Stolní kotoučová pila C - TKS - 1600 eco
Číslo výrobku 4732558Popis výrobku
Číslo výrobku 4732558
CMI stolní kotoučová pila C - TKS - 1600 eco s 1600 W a otáčkami naprázdno 4800 ot. / min umožňuje podélné a úhlové řezání do dřeva. Hloubka řezu je přitom u rovného řezu 75 mm, u úhlu 45° je 60 mm.
Stolní kotoučová pila má navíc odsávací hrdlo pro čistou práci.
Součást dodávky:
- CMI stolní kotoučová pila C - TKS - 1600 eco
- Odsávací hrdlo
- Pilový kotouč z tvrdokovu
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124503386
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 600 W |
| Volnoběžné otáčky: | 4 800 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 254 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 75 mm |
| Hloubka řezu při 45°: | 60 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 639 x 418 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 24,4 kg |
| Výška: | 63,9 cm |
| Šířka: | 41,8 cm |
| Hloubka: | 89,5 cm |











