Bosch Professional Stolní okružní pila GTS 635-216
Číslo výrobku 5667894Popis výrobku
Číslo výrobku 5667894
Stolní okružní pila GTS 635-216 značky Bosch Professional je výkonnou mobilní stolní pilou s největší řeznou kapacitou ve své třídě.
Nejlepší řezná kapacita ve své třídě
Okružní stolní pila Bosch Professinal GTS 635-216 v sobě kombinuje vysokou řeznou kapacitu a velmi nízkou hmotnost. Díky optimalizované konstrukci nabízí okružní pila až 70 mm hluboký řez a 635 mm řeznou kapacitu pokrývající všechny hlavní aplikace, a to především při podélném řezání deskových materiálů, podlahových panelů a hranatého dřeva. Menší průměr kotouče (216 mm) zvyšuje točivý moment a umožňuje prořezávání tvrdého dřeva.
Optimalizovaný výkon
Srdcem stolní okružní pily je velice výkonný elektromotor o síle 1600W, který zajistí bezproblémový a rychlý postup práce i v náročných aplikacích. Pila umožňuje také vodorovné pokosové řezy od -30° do +30° a svislé pokosové řezy od 0° do 45°. Při použití příslušných pilových kotoučů je možné pilu GTS 635-216 použít také k řezání hliníkových profilů a plastů.
Praktický design a vysoká mobilita
Pilový kotouč s průměrem 216 mm nabízí kompaktnější design a nižší hmotnost v porovnání s pilami s větším kotoučem. Posuvný důraz s vysokou stabilitou a precizností díky provedení z hliníkového odlitku a dvojitému upínacímu mechanismu. S ergonomickými držadly, integrovaným rámem, krytem kotouče a kabelem dosáhnete jednoduché přepravy. Díky plynulému rozběhu, ochraně proti nežádoucímu spuštění, nové konstrukci krytu, bezpečnostnímu spínači a odsávání se okružní pila stává praktickým a optimálním nástrojem pro domácí kutily, ale i pro profesionály.
| Plynulý rozběh Softstart |
| Ochrana proti opětovnému zapnutí |
| Bezpečnostní spínač |
| Odsávání |
| Vysoká řezná kapacita |
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140975421
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 600 W |
| Volnoběžné otáčky: | 5 500 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 216 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Hloubka řezu při 45°: | 50 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 500 x 658 |
| Přípojka pro vysavače: | Ano |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 8,0 kg |
| Výška: | 33,2 cm |
| Šířka: | 65,8 cm |
| Hloubka: | 50,0 cm |










