Bosch Professional Stolní kotoučová pila GTS 635-216 Professional
Číslo výrobku 5667886Popis výrobku
Číslo výrobku 5667886
Bosch stolní kotoučovou pilu GTS 635-216 Professional lze využít na různou práci. Nářadí lze použít na přiříznutí deskových materiálů, podélné a skryté řezy do dřeva nebo laminátu.
Vysoký výkon při řezání
Kotoučová pila je vybavena motorem o síle 1 600 W, takže zaručuje vysoký výkon při řezání a rychlý postup při práci. Přestože je opatřena kabelem, je mobilní a lze ji použít na různých místech. Kotoučová pila se dobře přepravuje díky kompaktní konstrukci a ergonomické rukojeti.
Bezpečí při práci
Pro zajištění bezpečí disponuje stolní kotoučová pila mnoha funkcemi. Ochranu vám zajišťuje pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění a bezpečnostní spínač. Kromě těchto bezpečnostních funkcí pila rovněž disponuje praktickým zařízením na zachytávání pilin.
Hloubka řezu: max. 70 mm
Maximální řezná kapacita (vpravo): 635 mm
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140947008
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 600 W |
| Volnoběžné otáčky: | 5 500 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 216 mm |
| Přípojka pro vysavače: | Ano |
| Integrované odsávání prachu: | Ne |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 22,0 kg |
| Výška: | 33,2 cm |
| Šířka: | 65,8 cm |
| Hloubka: | 55,3 cm |










