Bosch Professional Stolní kotoučová pila GTS 10 J
Číslo výrobku 1044783Popis výrobku
Číslo výrobku 1044783
Bosch Professional stolní kotoučová pila GTS 10 J přesvědčivě zaujme svou kompaktní konstrukcí a rychlým průběhem práce. Má výkonný 1 800W motor, který je vybaven omezením náběhového proudu a ochranou proti přetížení. Klín k zasunutí bez použití nářadí i samostavěcí paralelní dorazy přitom umožňují provedení zakrytých a přesných řezů.
Stolní kotoučová pila má pod úhlem 90° hloubku řezu 79 mm a volnoběžné otáčky 3 650 ot./min. Průměr pilového kotouče je 254 mm, stůl má rozměry 642 mm x 572 mm. Pila dále zaručuje výšky řezu až 79 mm. Řezná kapacita na pravé straně od pilového kotouče je až 460 mm a na levé straně až 210 mm.
Stolní kotoučová pila je dále vybavena mnoha úchytnými plochami, které značně usnadňují přepravu. Kromě toho je integrována možnost bezpečného uložení montážního nářadí a příslušenství přímo na krytu. Přípojky pro odsávání prachu se nacházejí na ochranném krytu i na zadní straně přístroje.
| Součást dodávky: |
| 1x Bosch Professional stolní kotoučová pila GTS 10 J |
| 1x úhlový doraz |
| 1x adaptér pro odsávání |
| 1x paralelní doraz |
| 1x nástroj na posun obrobku |
| 1x pilový list - 254 mm x 30 mm |
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140583657
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 800 W |
| Volnoběžné otáčky: | 3 650 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 254 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 79 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 642 x 572 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 26,0 kg |
| Výška: | 33,0 cm |
| Šířka: | 70,6 cm |
| Hloubka: | 57,2 cm |





