Bosch Mobilní stolní okružní pila GTS 635 - 216 Professional
Číslo výrobku 6152284Popis výrobku
Číslo výrobku 6152284
Mobilní stolní okružní pila Bosch Professional zaujme nejlepším řezným výkonem ve své třídě a také vysokou bezpečností a skvělým komfortem. Kromě stolní kotoučové pily je součástí balení i pilový kotouč Optiline-Wood z tvrdokovu.
Okružní pila Bosch se silným pilovým kotoučem
Stolní pila je kompaktní a výkonná. 1600 W motor je ideální pro výšku řezu až 70 mm a šířku řezu až 635 mm. Pila GTS 635-216 byla navržena pro řezání všech velikostí a také pro podélné a skryté řezy. Silný pilový kotouč si bez problému poradí s deskovými materiály, dřevem, dřevěnými kompozity či laminátem.
Mobilní stolní pila pro všestranné využití
Pila váží 22 kg, má ergonomické rukojeti a velice snadno se přenáší.
Zvýšená bezpečnost
K zajištění bezpečnosti pily Bosch slouží bezpečnostní spínač. Při práci vás také ochrání samouzavírací kryt kotouče.
Vysoký pracovní komfort
Mechanismus měkkého startu podporuje jemný start, protože zatížení a krouticí moment motoru jsou během spouštění dočasně sníženy. Díky praktickému rozšíření a většímu stolu lze bez větší námahy zpracovat i dlouhé desky. Díky integrovanému posuvnému vozíku pracuje pila přesně a je výjimečně všestranná.
Technické vlastnosti:
- Velikost stolu: 500 x 658 mm
- Otáčky: 5 500 ot./min
- Průměr pilového kotouče: 216 mm
- Výška řezu 90°: 70 mm
- Výška řezu 45°: 50 mm
- Průměr otvoru pilového kotouče: 30 mm
- Napětí: 240 V
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4059952586052
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 600 W |
| Volnoběžné otáčky: | 5 500 /min |
| Průměr pilového kotouče: | 216 mm |
| Hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Hloubka řezu při 45°: | 50 mm |
| Rozměr stolu (mm): | 500 x 658 |
| Přípojka pro vysavače: | Ano |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 22,0 kg |
| Výška: | 33,2 cm |
| Šířka: | 65,8 cm |
| Hloubka: | 55,3 cm |















