OBI Stojan na slunečník Fremont, antracitová, 20 kg
Číslo výrobku 4794848Popis výrobku
Číslo výrobku 4794848
Stojan na slunečníky Fremont je díky svému obdélníkovému tvaru a tubusu blízko okraje vhodný pro použití na balkóně. Stojan je určen pro slunečníky o průměru do 200 cm a tubus pojme středové tyče s průměrem 20-36 mm.
Vnitřek stojanu je vyroben z betonu a váží 20 kg, díky čemuž poskytne stabilní upevnění slunečníku. Vnější část stojanu tvoří kryt z robustního plastu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům.
Rozměry: 35 x 25 cm
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876500272,4048124794784
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Stojan na slunečníky |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Antracitová |
| Hmotnost po naplnění: | 20 kg |
| Naplnitelné: | Ne Vyplnitelné |
| Pro průměr tyče: | 20 - 36 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 20,0 kg |
| Výška: | 51,0 cm |
| Šířka: | 35,0 cm |
| Hloubka: | 27,5 cm |






