LED stojací lampa Blade
Číslo výrobku 4712618Popis výrobku
Číslo výrobku 4712618
LED stojací lampa přesvědčuje svým klasickým designem a inovativní LED technikou. Vysoce kvalitní svítidlo ve vzhledu matného niklu je vyrobeno z oceli a má alabastrové skleněné stínítko a praktickou lampičku na čtení. Dvěma samostatnými spínači lze lamu pohodlně zapnout a vypnout přímo na krytu.
Součástí dodávky jsou 1x E27, 4 W a 1x E14, 3 W LED žárovka.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371283965
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Chrom |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Světelný tok v lumenech: | 700 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | E27 |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | S vypínačem |
| Max. výkon světelného zdroje: | 8,8 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,8 kg |
| Výška: | 180,0 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |











