LUX-TOOLS Zárohový štětec na vodou ředitelné barvy, dřevěná rukojeť, 40 mm
Číslo výrobku 6840581Popis výrobku
Číslo výrobku 6840581
Zárohový štětec LUX-TOOLS vám nabízí praktický nástroj na malování radiátorů a rohů ve vašich místnostech. Díky speciálnímu, zahnutému tvaru zajišťuje dobré výsledky lakování i na těžko dostupných místech. Štětec využijete při práci s vodou ředitelnými barvami. Vysoce kvalitní hlavice štětce ze syntetických štětin si dlouho zachovává svůj tvar a snadno se čistí. Je vybavena stabilní a protiskluzovou dřevěnou rukojetí s certifikací FSC (udržitelné lesní hospodářství), která umožňuje snadné a pohodlné používání.
Údaje výrobce
3M Deutschland GmbH
Carl-Schurz-Straße 1
41453 Neuss
consumer_emea@mmm.com
4007872256272
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Zároháky (nátěr topení apod.) |
| Šířka/průměr: | 40 mm |
| Kvalita: | ***** |
| Použití: | Nástěnné, stropní a fasádní barvy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 73 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 4,0 cm |
| Hloubka: | 45,0 cm |







