LUX-TOOLS Pološtětka hranatá na vodou ředitelné barvy, 120 x 30 mm
Číslo výrobku 6840797Popis výrobku
Číslo výrobku 6840797
Tento plochý štětec LUX-TOOLS je ideální pro malířské práce na velkých plochách pro malování vodou ředitelnými barvami. Vysoce kvalitní umělé štětiny zůstávají tvarově stálé a snadno se čistí. Díky plastové rukojeti padne štětec skvěle do ruky a zajišťuje pohodlnou práci. V rukojeti je otvor pro zavěšení.
Údaje výrobce
3M Deutschland GmbH
Carl-Schurz-Straße 1
41453 Neuss
consumer_emea@mmm.com
4007872256210
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Povrchový kartáč |
| Šířka: | 30 mm |
| Šířka/průměr: | 120 mm |
| Kvalita: | ***** |
| Použití: | Nástěnné, stropní a fasádní barvy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 100 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 20,5 cm |





