LUX-TOOLS Plochý štětec lazurovací, 70 x 6 mm
Číslo výrobku 6841258Popis výrobku
Číslo výrobku 6841258
Tento plochý štětec LUX-TOOLS je ideální pro malířské práce na rovných plochách při práci s lazurami. Vysoce kvalitní umělé štětiny zůstávají tvarově stálé. Díky plastové rukojeti padne štětec skvěle do ruky a zajišťuje pohodlnou práci. V rukojeti je otvor pro zavěšení.
Údaje výrobce
3M Deutschland GmbH
Carl-Schurz-Straße 1
41453 Neuss
consumer_emea@mmm.com
4007872257866
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Plochý štětec |
| Šířka: | 6 mm |
| Šířka/průměr: | 70 mm |
| Použití: | Lazury |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 69 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šířka: | 6,5 cm |
| Hloubka: | 23,0 cm |







