LUX-TOOLS Plochý štětec lakovací rovný, dřevěná rukojeť, 20 mm
Číslo výrobku 6840862Popis výrobku
Číslo výrobku 6840862
Dlouhý plochý štětec LUX-TOOLS šířky 20 mm je ideální pro dolaďovací a opravárenské práce. Lze jej použít na vodou ředitelné laky a všechny barvy. Použité umělé štětiny mají vysokou tvarovou stálost a snadno se čistí. Štětec je vybaven dlouhou rukojetí vyrobenou ze dřeva s certifikací FSC (udržitelné lesní hospodářství). Díky úchopové zóně v ruce neklouže a umožňuje pohodlnou práci. V rukojeti je otvor pro zavěšení.
Údaje výrobce
3M Deutschland GmbH
Carl-Schurz-Straße 1
41453 Neuss
consumer_emea@mmm.com
4007872257071
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Speciální štětec |
| Šířka/průměr: | 20 mm |
| Kvalita: | Expert |
| Použití: | Laky univerzální |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 41 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šířka: | 2,0 cm |
| Hloubka: | 32,5 cm |







