LUX-TOOLS Štětec zárohák Dispersion 75 mm
Číslo výrobku 1488352Popis výrobku
Číslo výrobku 1488352
LUX-TOOLS štětec zárohák Dispersion má bílé čínské štětiny, rukojeť z přírodního dřeva a zděř. Štětec zárohák zajišťuje velice dobrý výsledek natírání a používá se i při natírání radiátorů nebo fasád. Hodí se pro vodou ředitelné laky, resp. laky na bázi vody.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872229276
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Zároháky (nátěr topení apod.) |
| Šířka: | 6 mm |
| Šířka/průměr: | 75 mm |
| Kvalita: | *** |
| Použití: | Nástěnné, stropní a fasádní barvy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 127 g |
| Výška: | 46,0 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 10 mm |



