LUX-TOOLS Plochý štětec na lazury 30 mm
Číslo výrobku 3553104Popis výrobku
Číslo výrobku 3553104
LUX-TOOLS plochý štětec zajišťuje velice pěkný výsledek natírání a ideálně se hodí pro lazury. Štětec má šířku 30 mm, hnědé syntetické a bílé čínské štětiny, nerezovou zděř a šikovnou modrou plastovou rukojeť s otvorem k zavěšení.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872239121
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Plochý štětec |
| Šířka: | 6 mm |
| Šířka/průměr: | 30 mm |
| Kvalita: | *** |
| Použití: | Lazury |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 46 g |
| Výška: | 29,0 cm |
| Šířka: | 3,5 cm |
| Hloubka: | 1,2 cm |





