LUX-TOOLS Plochý štětec na laky se syntetickou pryskyřicí s rukojetí Softgrip 60
Číslo výrobku 4380085Popis výrobku
Číslo výrobku 4380085
LUX-TOOLS plochý štětec na laky se syntetickou pryskyřicí s rukojetí Softgrip zajišťuje hladké nanášení barvy a je ideální pro laky obsahující rozpouštědla. Plochý štětec šířky 60 mm je vyroben z vysoce kvalitní směsi černých čínských štětin a syntetických štětin. Má objímku z nerezové oceli a ergonomickou 2komponentní rukojeť Softgrip s otvorem k zavěšení, který usnadňuje práci.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872224547
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Plochý štětec |
| Šířka: | 6 mm |
| Šířka/průměr: | 60 mm |
| Kvalita: | **** |
| Použití: | Laky s rozpouštědly |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 70 g |
| Výška: | 24,2 cm |
| Šířka: | 6,3 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |







