LUX-TOOLS Plochý štětec, 20 mm
Číslo výrobku 3678828Popis výrobku
Číslo výrobku 3678828
LUX-TOOLS plochý štětec*** o šířce 20 mm zajišťuje optimální pracovní výsledky při příležitostném lakování v domácí dílně. Štětec lze používat zejména k rovnoměrnému nanášení laků ze syntetické pryskyřice a laků obsahujících rozpouštědla s dlouhou dobou schnutí. Hodí se například k vytvoření pokud možno tvrdého povrchu odolného vůči poškrábání. Díky černým čínským štětinám představuje ideální vybavení pro domácí kutily. Rukojeť je plastová a je opatřená praktickým okem pro zavěšení.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872241704
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Plochý štětec |
| Šířka/průměr: | 20 mm |
| Kvalita: | *** |
| Použití: | Laky univerzální |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 g |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 2,3 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |



