LUX-TOOLS Plochý lakýrnický štětec na laky se syntetickou pryskyřicí Basic 20 mm
Číslo výrobku 1488931Popis výrobku
Číslo výrobku 1488931
LUX-TOOLS plochý štětec má černé čínské štětiny a rukojeť z modrého plastu. Zajišťuje dobrý výsledek natírání a je vhodný pro laky obsahující rozpouštědla.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872229658
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Plochý štětec |
| Šířka: | 6 mm |
| Šířka/průměr: | 20 mm |
| Kvalita: | *** |
| Použití: | Laky s rozpouštědly |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 29 g |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |





