LUX-TOOLS Pěnový štětec 30 mm
Číslo výrobku 1487586Popis výrobku
Číslo výrobku 1487586
LUX-TOOLS pěnový štětec je ideálně vhodný na olejové laky, laky se syntetickou pryskyřicí a na laky na vodní bázi, které se nanášejí na hladké plochy, jako je dřevo a kov. Pěnový štětec má šířku 30 mm a má plastovou rukojeť z PP.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872226886
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Speciální štětec |
| Šířka: | 6 mm |
| Šířka/průměr: | 30 mm |
| Kvalita: | *** |
| Použití: | Laky univerzální |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 g |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 2,0 cm |



