Mapei Rychleschnoucí tekutá mambrána k hydroizolaci povrchů Mapegum WPS 20 kg

Číslo výrobku 6071492
  • Připravený k okamžitému použití
  • Rychlá aplikace
  • Podlahové krytiny je možné instalovat pro 12 hodinách
  • Výborná průtažnost
  • Bez nutnosti výztuže
Informace o výrobku
 
2 999,-
149,95 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 6071492

Mapei Mapegum WPS rychleschnoucí pružná tekutá membrána k hydroizolaci povrchů. Hydroizolace k povrchů stěn a podlah v interiéru, pokud nejsou vystaveny trvalému zatížení vodou ani vzlínající vlhkosti. Provádění pružné membrány na podklady, které jsou poškozeny mikrotrhlinami před následnou instalací obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. Možno použít na sádrokarton, sádrové nebo cementové omítky, pórobeton a vodovzdornou překližku. Podklady na bázi cementu, anhydridu, dřeva, magnezitu, na stávající obklady a dlažby z keramiky a přírodního kamene po předchozí aplikaci primeru Eco Prim T.

Mapegum WPS je jednosložková šedá tekutá pasta na bázi syntetických pryskyřic ve vodní disperzi, zcela bez obsahu rozpouštědel, připravená k okamžitému použití. Má tixotropní konzistenci, která umožňuje snadné nanášení na vodorovné, šikmé i svislé povrchy. Po rychlém odparu vody Mapegum WPS vytváří pružnou nelepivou vrstvu, která je odolná mírnému zatížení pěším provozem. Poskytuje také vynikající povrch s vysokou přídržností k lepidlům používaným pro instalaci keramiky, mramoru a přírodního kamene. Pružnost hydroizolační stěrky Mapegum WP odolává běžné expanzi a smrštění podkladu způsobenému změnami teplot a vibracemi. Mapegum WPS působí díky své pružnosti jako membrána proti vzniku trhlin u podkladů, které jsou vystavenu vzniku úzkých trhlin. Přípravek je odolný proti vodě, zásadité vodě PH > 12, vodě s nízkým obsahem chlóru a běžným saponátům používaným v obytných prostorách.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Impregnace
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:20,0 kg

Datové listy

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru