Mapei Dvousložková cementová stěrka Mapelastic 16 kg

Číslo výrobku 6071500
  • Pracovní teplota +8°C až +35°C
  • Zpracovatelnost směsi 1 hodiny
Informace o výrobku
 
1 999,-
124,94 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 6071500

Mapei Mapelastic hydroizolace a ochrana betonových povrchů, omítek a cementových potěrů.

Vhodné např. pro:
- Hydroizolace betonových nádrží na vodu
- Hydroizolace koupelen, sprch, balkonů, teras, bazénů, apod. před pokládkou obkladů a dlažeb
- Hydroizolace povrchů ze sádrokartonu, omítky, cementu, vylehčených cementových bloků a vodovzdorné překližky
- Pružná vyhlazovací stěrka lehčených betonových konstrukcí včetně těch, které jsou provozně dynamicky mírně zatěžované (např. prefabrikované panely)
- Ochrana omítek nebo betonu se smršťovacími trhlinami proti vsakování vody a agresivním vlivům atmosféry
- Ochrana betonových sloupů, mostovek a silničních a železničních mostů opravených výrobky řady Mapegrout proti karbonizaci, a ochrana konstrukcí s nedostatečným krytím výztuže
- Ochrana betonových povrchů, které se mohou dostat do kontaktu s mořskou vodou a rozmrazovacími solemi jako jsou například chlorid sodný, chlorid vápenatý nebo síranové soli

Mapelastic je dvousložková malta složená z cementových pojiv, jemného tříděného kameniva, speciálních přísad a syntetických polymerů ve vodní disperzi, vyrobená podle speciální receptury vyvinuté ve výzkumných laboratořích Mapei. Smícháním obou komponentů vznikne lehce zpracovatelná směs, která se snadno nanáší i na svislé povrchy v tloušťce 2 mm v jedné vrstvě. Díky vysokému obsahu a kvalitě syntetických pryskyřic zůstává vytvrzená vrstva Mapelasticu v každém prostředí za všech podmínek trvale pružná, a odolná proti chemickým vlivům rozmrazovacích solí, síranů, chloridů a oxidu uhličitého. Mapelastic má navíc výbornou přídržnost ke všem povrchům z betonu, zdiva, keramiky a mramoru, pokud jsou pevné a čisté. Tyto vlastnosti zaručují, že konstrukce opatřené hydroizolací a ochrannou vrstvou Mapelasticu jsou trvanlivé proti narušení konstrukce i ve zvláště nepříznivých klimatických podmínkách, v pobřežních oblastech s vysokým obsahem soli v atmosféře nebo v průmyslových oblastech se silným znečištěním vzduchu.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Impregnace
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:16,0 kg

Datové listy

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru