Wera Držák bitů s ráčnovou funkcí 838 RA-R M, 1/4"
Číslo výrobku 6735591Popis výrobku
Číslo výrobku 6735591
Wera 838 RA-R M je ruční držák bitů s intuitivní ráčnovou funkcí. Ráčnový mechanismus s jemným ozubením (36 zubů/zpětný úhel 10°) integrovaný v rukojeti zjednodušuje a urychluje šroubování bez nepohodlného opětovného nasazování. "Točení" urychluje práci. Ráčnový mechanismus, který je plně integrovaný v rukojeti, zajišťuje velmi snadnou práci bez námahy. Ergonomické přepínání do pravé/levé nebo 0 polohy. Rukojeť Kraftform Plus pro ergonomickou práci, při které nevznikají puchýře a mozoly.
Magnetický držák bitů s připojovacím rozměrem vnějšího šestihranu 1/4" podle DIN ISO 1173-C 6,3 a E 6,3 (ISO 1173). Rychlovýměnná hlava Rapidaptor umožňuje bleskurychlou výměnu bitů bez pomocného nářadí. Silný permanentní magnet drží bity velmi pevně. Bit lze zasadit do držáku bez manipulace s upínacím pouzdrem. Jakmile je bit nasazen na šroub, samočinně se zajistí a sedí bezpečně, bez výkyvu. K výměně bitu stačí upínací pouzdro jednoduše posunout dopředu: Mechanismus s pružinou vyzvedne bit z magnetů a odblokuje nástroj. Bit lze bez problémů vyjmout. Zvlášť užitečné: Bez problému lze vyměňovat i nejmenší velikosti bitů i bez použití dalších pomocných nástrojů.
Údaje výrobce
Wera Werkzeuge GmbH
Korzerter Strasse 21-25
42349 Wuppertal
info@wera.de
4013288229748
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Šroubováky |
| Typ: | Rukojeť |
| Kufr: | Bez kufru |
| Materiál Čepel: | Kov |
| Materiál Rukojeť: | Plast |
| Testované VDE: | VDE netestováno |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 110 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šířka: | 6,0 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |





