STANLEY Sada šroubováků STHT0-62143, 57dílná
Číslo výrobku 6934913Popis výrobku
Číslo výrobku 6934913
57dílná sada šroubováků pro širokou škálu profesionálních řemeslných aplikací.
Rukojeť ze dvou materiálů poskytuje vynikající pohodlí, ovládání a přilnavost. Rukojeť lisovaná přímo na tyč představuje prakticky nerozbitné spojení, které zajišťuje výjimečnou spolehlivost, odolnost a životnost výrobku. Tyč z chrom-vanadiové oceli umožňuje dosažení vysokého točivého momentu a snižuje možnost zlomení hrotu. Chromovaná tyč chrání šroubovák před rezivěním.
Integrovaný otvor pro připevnění zajišťuje, že nářadí neztratíte nebo neupustíte, a poskytuje uživatelům dodatečnou bezpečnost při práci ve výškách. Čitelná identifikace hrotu na rukojeti umožňuje snadnou identifikaci správného šroubováku pro každou práci.
Obsah sady
- Plochý šroubovák: 6 x 38 mm, 5 x 75 mm, 6 x 100 mm, 8 x 150 mm
- Šroubovák Phillips: PH2 x 38 mm, PH1 x 75 mm, PH2 x 100 mm, PH3 x 150 mm
- Multibitový šroubovák
- Přesný plochý šroubovák: 2 x 50 mm, 2,5 x 50 mm, 3 x 50 mm
- Přesný šroubovák, Phillips: PH000 x 50 mm, PH00 x 50 m, PH0 x 50 mm
- Přesný šroubovák Torx: T6 x 50 mm, T8 x 50 mm
- 19dílná sada bitů 25 mm - ploché (4/4,5/5,5/6 mm), Philips (0/1/2/2/3), Torx (T20/T25/T30/T40) a imbusové (2/2,5/3/4/5/6 mm)
- Sada hlavic 1/4" - 4/5/6/7/8/9/10/11/12/13 mm
- Sada hlavic 1/4" - 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 7/16", 1/2"
- Magnetický adaptér
- Plastový držák
Údaje výrobce
Stanley
Türkova 5b
149 00 Prague
support@STANLEYTOOLS.com
3253560621438
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sada šroubováků |
| Kufr: | Bez kufru |
| Materiál Čepel: | Chrom-vanadiová ocel |
| Testované VDE: | VDE netestováno |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,80 kg |
| Výška: | 31,5 cm |
| Šířka: | 18,0 cm |
| Hloubka: | 8,0 cm |











