OBI Sada šroubováků a bitů Basic, 52dílná
Číslo výrobku 6788707Popis výrobku
Číslo výrobku 6788707
52dílná sada šroubováků OBI Basic je ideálním společníkem pro každodenní život a pro vaše hobby projekty. S touto sadou máte vhodný nástavec pro každý šroub. Nářadí je vyrobeno z kvalitní chrom-vanadiové oceli s dlouhou životností. Šroubováky s ergonomickou rukojetí se příjemně drží v ruce a umožňují přesnou práci. Obsah sady se dodává v oranžovém plastovém pouzdře s rukojetí pro přenášení, takže máte nářadí vždy uspořádané a po ruce.
Obsah sady:
- 3x šroubovák SL5 / PH1 / PH2
- 1x šroubovák s magnetickým držákem bitů 6,3 mm (1/4")
- 1x přesný šroubovák s magnetickým držákem bitů 4 mm
- 10x přesný bit SL1,5 mm / 2,0 mm / 2,5 mm / PH000 / PH00 / PH0 / T4 / T5 / T6 / T8
- 19x bit 1/4" (6,3 mm) x 25 mm SL3 mm / SL4 mm / SL5 mm, PH1 / PH2 / PH3 / PZ1 / PZ2 / PZ3, T10 / T15 / T20 / T25 / T27 / T30, H3 / H4 / H5 / H6
- 1x adaptér 25 mm
- 8x imbusový klíč 1,5 / 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 5,5 / 6 mm
- 9x nástrčný klíč 6,3 mm (1/4") 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 mm
- 1x plastové pouzdro na nářadí s rukojetí
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875858015
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sada šroubováků |
| Typ: | Sady |
| Kufr: | S kufrem |
| Materiál Čepel: | Chrom-vanadiová ocel |
| Materiál Rukojeť: | Umělá hmota a Soft Touch |
| Testované VDE: | VDE testováno |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 755 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 14,2 cm |
| Hloubka: | 24,0 cm |








