OBI Sada bitů s ráčnovým šroubovákem, 26dílná
Číslo výrobku 6801963Popis výrobku
Číslo výrobku 6801963
Tuto sadu bitů s ráčnovým šroubovákem využijete pro soukromé i profesionální práce. Rukojeť šroubováku je vyrobena z plastu a má povrchovou úpravu Soft-Touch, která jí dodává matný a elegantní vzhled v oranžovo-černé barvě. Odnímatelný dřík o délce 115 mm z chrom-vanadiové oceli umožňuje výkonnou a přesnou práci v úzkých a obtížně přístupných místech. Sada se dodává v praktickém organizéru na bity, který přehledně pojme všechny nástavce.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875858008
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sada šroubováků |
| Typ: | Sady |
| Kufr: | Bez kufru |
| Materiál Čepel: | Chrom-vanadiová ocel |
| Materiál Rukojeť: | Umělá hmota a Soft Touch |
| Testované VDE: | VDE netestováno |
| Povrchová úprava čepele: | Chromovaný |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 300 g |
| Výška: | 35,0 cm |
| Šířka: | 22,0 cm |
| Hloubka: | 26,0 cm |











