Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Gardena Kompletní sada se čtyřhranným výsuvným zadešťovačem OS 140

Číslo výrobku 5291992

  • Obdélníkové plochy trávníku do 140 m2
  • Plynule regulovatelný průtok vody
  • Rovnoměrné rozložení vody
Informace o výrobku
2 999,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5291992

Kompletní sada připravená k připojení umožňuje jednoduchou montáž kompaktního zavlažovacího zařízení pro obdélníkové plochy trávníku do 140 m2. Výsuvný zadešťovač se instaluje pod zem, při průtoku vody se vysune nad zem, spolehlivě zavlaží a po provedení práce zase téměř neviditelně zmizí v trávě.
Díky odvodňovacímu ventilu v potrubí je zařízení mrazuvzdorné a může tak trvale zůstávat na zahradě. Lze jednoduše a komfortně zavlažovat obdélníkové, čtvercové i velmi úzké plochy trávníku od 2 m do 140 m2.
Šířka rozstřiku je nastavitelná od 1 m do 9,5 m, dosah od 2 m do 15 m. Průtok vody je plynule regulovatelný.
Díky variabilním možnostem nastavení lze zavlažovat i nejmenší plochy a úzké prostory zahrady. 16 flexibilních přesných trysek z měkkého plastu zajišťuje rovnoměrné rozdělení vody a jemný filtr na nečistoty zaručuje bezporuchový provoz.
Gardena čtyřhranný výsuvný zadešťovač OS 140 má vnitřní závit 19 mm (3/4") a lze jej v potrubí kombinovat s Gardena s turbínovými výsuvnými zadešťovači T 100, T 200 nebo T 380. Rozšíření systému lze naplánovat pomocí online plánovače na www.Gardena.com/de/support/planners-and-guides/sprinkler-planner/.
Ke kompletní sadě patří: 1x připojovací sada Profi-System, 2 m hadice Classic 19 mm (3/4"), 1x připojovací zásuvka, 20 m přívodní trubky 25 mm, 1x spojka 25 mm x 19 mm (3/4") s vnitřním závitem, 1x T-kus 25 mm x 19 mm (3/4") s vnitřním závitem, 1x odvodňovací ventil, 1x L-kus 25 mm x 19 mm (3/4") s vnějším závitem, 1x čtyřhranný výsuvný zadešťovač OS 140.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Zadešťovače

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru