baliv Sprchová hadice plastová 150 cm
Číslo výrobku 6020663Popis výrobku
Číslo výrobku 6020663
Plastová sprchová hadice, 150 cm. Vhodná pro všechny standartní ruční sprchy. Jednoduchá montáž.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873314124
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ochrana proti překroucení: | S ochranou proti přetočení |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Druh Sprchové doplňky: | Sprchová hadice |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 250 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 3,4 cm |
| Hloubka: | 1,4 cm |







