baliv Sprchová hadice kovová 80 cm
Číslo výrobku 6020606Popis výrobku
Číslo výrobku 6020606
Kovová sprchová hadice z pochromované ušlechtilé oceli, 80 cm. Vhodná pro všechny standartní ruční sprchy. Jednoduchá montáž.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873314049
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ochrana proti překroucení: | S ochranou proti přetočení |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Chrom |
| Druh Sprchové doplňky: | Sprchová hadice |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 190 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šířka: | 3,4 cm |
| Hloubka: | 1,4 cm |







