Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Sanotechnik sprchové dveře SYMPHONY M1291R

Číslo výrobku 5490065

  • Otočné dveře s dorazem na pravé straně do rohové sprchy nebo sprchy ve výklenku
  • Lze otevřít dovnitř a ven a hodí se do malých koupelen
  • Vodní kámen a usazeniny nemají díky povrchové úpravě Easy Clean žádnou šanci
  • Montáž do jedné roviny s podlahou pro pohodlný vstup
Informace o výrobku
9 199,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5490065

Sanotechnik otočné dveře Symphony s dorazem na pravé straně lze v kombinaci s dalšími výrobky ze série Sanoflex ideálně použít pro rohové sprchy nebo sprchy do výklenku. Sprchové dveře se hodí i do malé koupelny, protože je lze otevřít i dovnitř.

Prostorově úsporné otočné dveře
Často lze nalézt otočné dveře ve velkých koupelnách, kde není problém nedostatek místa. Sanotechnik dveře pro sprchy lze však otevřít také dovnitř a hodí se tak i do malých koupelen. Profitujte z velkorysé šířky vstupu cca 71 cm, bez ohledu na to, jak je vaše koupelna velká. Do vnitřních závěsů je integrován zdvižný a spouštěcí mechanismus, který umožňuje bezproblémové otvírání a zavírání. V uzavřeném stavu dveře trochu poklesnou a přesně uzavřou podlahu, aby nemohla vytékat voda. Ranní sprchování se stane malou atrakcí.

Atraktivní vzhled
Dveře představují velký skleněný prvek s částečným rámem pro téměř bezchybný vzhled. Závěsy a dveřní madlo mají chromovaný vzhled a představují tak elegantní akcent. Když sprchu nepoužíváte, tak nezabírá zbytečně místo, ale stylově pozvedne koupelnu.

Snadné čištění díky Easy Clean
Protože sprcha s nánosem vodního kamene nevypadá dobře, jsou všechny prvky sprchových dveří opatřeny povrchem Easy Clean. Ta zajišťuje, že usazeniny vodního kamene mohou méně snadno ulpívat a umožňují důkladné čištění pomocí nejjednodušších prostředků.

Tvrzené sklo pro bezpečné sprchování
Sklo bylo při výrobě speciálně tepelně ošetřeno, aby bylo odolnější vůči zatížení. Nárazy a rány tak nepředstavují téměř žádné nebezpečí. Pokud by se sklo přesto rozbilo, rozpadne se na spoustu drobných částeček, o které se téměř nemůžete pořezat.

Montáž s tolerancí
Pro vyrovnání drobných nerovností u stěny lze při montáži nastavit toleranci 2 cm (85-87 cm). Dveře lze instalovat na sprchovou vaničku nebo do roviny s podlahou, takže je vstup obzvláště pohodlný. Pokud se dveře instalují do výklenku, potřebujete navíc Sanoflex magnetickou lištu. Pro realizaci rohové sprchy je zapotřebí pevný skleněný nebo dveřní prvek ze série Sanoflex.

Vyrobeno podle nejvyšších požadavků
Sanotechnik klade důraz na to, aby byly výrobky série Sanoflex vyrobeny podle nejvyšších standardů. Výroba proto probíhá kompletně v EU a dle norem EU. Můžete se spolehnout na to, že vaše sprchové dveře splňují nejvyšší nároky na kvalitu.

Při montáži do výklenku musí být rozměr profilu výklenku přičten k rozměru dveří.
Součástí dodávky je teleskopický držák.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Typ:Dveře
Tvar:Čtvercové
Materiál:Bezpečnostní sklo
Konstrukce:Konstrukce s částečným rámem
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:26,0 kg
Výška:195,0 cm
Šířka:85,0 cm
Hloubka:3,5 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru