21.1.2021 18:53


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

OBI Magnetické náhradní těsnění pro výkyvné dveře/roh. sprchu Visolo/Pelmo 80/90

Číslo výrobku 4841177
  • Pro vodotěsnou oblast sprchy
  • V provedení přesně na míru
  • Magnetické
Informace o výrobku
 
879,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 4841177

OBI náhradní těsnění včetně magnetického pásku pro výkyvné dveře rohových sprch Visolo 80/ 90 a Pelmo představuje kvalitní náhradní díl. Utěsňuje místa spojů mezi oběma dveřními prvky. Časem mohou stará sprchová těsnění pórovatět, takže je nutné je nahradit novými. Díky délce cca 192,5 cm těsnění dokonale odpovídá rozměrům. Přesný rozměr rovněž usnadňuje montáž. Další měření a stříhání tak není nutné. Instalujte těsnění ideálně směrem od shora dolů tím, že lištu nasadíte na skleněnou hranu. Potom ji poklepem pevně přitlačte. Magnetické pásky zajistí, že dveře budou při zavření s milimetrovou přesností dosedat v jedné rovině, zatímco si budete užívat teplou sprchu.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Typ:Těsnění
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:50 g
Výška:192,5 cm
Šířka:6 mm
Hloubka:6 mm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru