LUX-TOOLS Hadicová rychlospojka 13 mm (1/2")
Číslo výrobku 6411284Popis výrobku
Číslo výrobku 6411284
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873095740
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Spojovací prvky |
| Funkce Aqua-Stop: | Bez funkce zastavení vody |
| Materiál: | Plast |
| Druh Přípojky: | Hadicové spojky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 23 g |
| Výška: | 6 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Hloubka: | 3 mm |











