Solární dekorativní LED svítidlo, matná bílá, pr. 8 x 9 cm
Číslo výrobku 6943971Popis výrobku
Číslo výrobku 6943971
Kompaktní solární venkovní LED svítidlo zajistí působivé akcenty na balkoně nebo terase. Nenápadně se začlení do vašeho venkovního prostředí. Napevno zabudovaná LED dioda teplé bílé barvy ponoří okolí do jemného, pohostinného světla, které se perfektně hodí pro útulné večerní hodiny. Díky praktickému vypínači máte plnou kontrolu nad osvětlením.
Toto venkovní svítidlo je napájeno solární energií i akumulátorem, akumulátor je součástí dodávky. To zajišťuje maximální flexibilitu a žádné náklady na elektřinu, protože se světlo přes den nabíjí samo. Díky stupni krytí IP44 je optimálně chráněno před stříkající vodou a cizími tělesy, a proto se ideálně hodí do exteriéru.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873130212
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrchové lampy: | Matné |
| Funkce: | S funkcí |
| Technologie: | LED |
| Dekorativní/ Sklo barva: | Teplá bílá |
| Počet světel: | 1 ks |
| Připojovací napětí: | 1,2 V |
| Jmenovitý proud: | 0 013 A |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 250 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 8,0 cm |







