Trio Venkovní nástěnné LED svítidlo Esquel se solárním modulem antracitové
Číslo výrobku 5698030Popis výrobku
Číslo výrobku 5698030
Solární světla - pohodlná alternativa k pevné elektrické přípojce a ideální osvětlení domu a zahrady. Díky solárnímu panelu u venkovního svítidla ESQUEL lze zachytávat sluneční záření a přetvářet ho na proud.
Takže lze uspořit energii a vy máte možnost umístit venkovní osvětlení zcela bez použití elektrické přípojky tam, kde je světlo potřeba. Pro optimální osvětlení je venkovní LED svítidlo vybaveno detektorem pohybu, který má snímací úhel 90° a dosah 6-8 metrů. Doba svícení čidla je asi 40 sekund. Díky stupni krytí IP44 je nástěnné svítidlo s rozměry 12 cm x 18 cm chráněno před stříkající vodou, a proto se hodí pro venkovní prostor.
Doba svícení solárních světel je 1 hodina při době nabití cca 8 hodin. Antracitový design se dá rozmanitě kombinovat a postará se o moderní vzhled.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807459616,4017807452723
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Plast |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 190 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S detektorem pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 415 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 18,0 cm |
| Hloubka: | 13,0 cm |







