Soklová lišta ořech 40 mm x 20 mm x 2600 mm
Číslo výrobku 4318374Popis výrobku
Číslo výrobku 4318374
Pomocí vysoce kvalitních soklových lišt vytvoříte optimální a designově vhodný přechod mezi podlahou a stěnou. Soklové lišty s perfektně laděným dekorem lze rychle a jednoduše upevňovat lištovými svorkami.
Nosný materiál: HDF.
Upevňovací technika: lištové svorky.
Široký sortiment dalších soklových lišt a vhodných laminátových podlah najdete v našem online shopu OBI.
Zobrazené dekorace nejsou součástí dodávky.
Údaje výrobce
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936016833
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | Fóliované lišty |
| Montážní technika: | Klipy |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Barva: | Ostatní imitace dřeva |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 702 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 2,60 m |
| Hloubka: | 2,0 cm |





