Soklová lišta MDF Modern 60 Bílá, 60 x 16 x 2400 mm
Číslo výrobku 6212245Popis výrobku
Číslo výrobku 6212245
Pomocí vysoce kvalitních soklových lišt vytvoříte optimální a designově vhodný přechod mezi podlahou a stěnou. Soklové lišty s perfektně sladěným dekorem lze rychle a jednoduše upevnit.
Údaje výrobce
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616453515
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | Fóliované lišty |
| Montážní technika: | Přibít / nalepit |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 11 mm |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 593 g |
| Výška: | 5,8 cm |
| Šířka: | 1,1 cm |
| Hloubka: | 2,40 m |





